sp

Jako organizator Konkursu Vidical, który w tegorocznej edycji kontynuuje tradycję 24 lat przeglądów, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia przedsięwzięcia w charakterze Sponsora.

VIDICAL to coroczna wystawa, w ramach której odbywa się Międzynarodowy Konkurs Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych. Od początku swojego istnienia organizowany jest on pod auspicjami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a od najbliższego roku przy wsparciu partnerskim Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

Idea Konkursu skupia się na promowaniu prac o szczególnej wartości estetycznej. Swoim nowatorstwem i jakością wykonania mogą one, z jednej strony, stymulować wzrost poziomu edytorskiego, z drugiej zaś zachęcać wydawców do wykorzystywania kalendarzy i kart świątecznych jako medium do prezentacji twórczości, nie tylko artystów uznanych w środowisku, ale i tych debiutujących.

Konkurs rokrocznie skupia wokół siebie zainteresowanie wielu środowisk: poligraficznego, wydawniczego, artystycznego i mediów. Z uwagi na swoją formułę non-profit, tylko dzięki zaangażowaniu naszych Sponsorów, nasz Konkurs, wpisany w kulturalną panoramę stolicy, może być kontynuowany i promować nowoczesne rozwiązania graficzne.
Mając na uwadze ten znaczący dla nas wkład, chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy sponsorskiej przy tym wydarzeniu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wsparcie sponsorskie rozumiemy jako obustronne zaufanie. Wierzymy, że z Państwa udziałem, tegoroczna edycja pozwoli nam wesprzeć nowych twórców, a wizerunek Państwa firmy wzmocni dodatkową promocją.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym listem intencyjnym, w którym przedstawiamy zakres świadczeń, jakie zobowiązujemy się w ramach współpracy zapewnić naszym Sponsorom.

W celu przedstawienia historii przedsięwzięcia i szczegółów współpracy proponujemy Państwu spotkanie indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, telefoniczne lub mailowo.