12c. BRENNTAG Polska Sp. z o.o.

kategoria/category: E-karta świąteczno-noworoczna
tytuł/title: Karta świąteczno-noworoczna
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: Brenntag Polska Sp. z o.o.
proj. graf./design, oprac. komp./comp. work: Tomasz Odrzywolski, Cromatico
ilustracje/illustrations: Marina Czajkowska
foto/photo: Cory Brayton
druk/print: Drukarnia Kursor, Wiesław Drozdowski / Wydawnictwo Kastor, Krzysztof Tittenbrum / SM Print
www.brenntag.pl

4Comments

 1. Agata%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Przeglądając kartki świąteczne wybrałam tą, która wg. mnie jest kwintesencją tematu na kartkę świąteczno – noworoczną. Zimne kolory, kompozycja która trochę przypominające mozaikę znakomicie oddają zimową aurę, tło jest mrozem malowane…brr. Wykonanie graficzne jest ujęte awangardowo, a jednocześnie postacie i świat przedstawiony są zaczerpnięte z bożonarodzeniowych tradycji.

 2. marta%d/%m/%y at %H:%M

  „MÓJ TYP”. Kartka niezwykła, inspirujaca, wyjatkowa. zawiera w sobie głębie, zmusza do refleksji, niezwykle wiele treści, jest idealnie dopracowana, bogata w detale, piękna kolorystyka. Zachwyt!

 3. Patryk Gaździak%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP

  Znakomita kartka. Piękna kolorystyka, śliczne i przejmujące nawiązanie do zimy. Awangardowy wygląd kartki sprawia że może być wręczona dosłownie każdemu. Napewno nie jednego wprawi w zachwyt. Koncepcja przedstawienia anioła w ten sposób przemawia do mnie. 😉

 4. Marek%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP. Niebanalna, nowoczesna grafika, przejmująco zimowa stylizacja, dopracowany szczegół. Pozycja zarówno dla amatorów klasycznego ujęcia tematu, jak i miłośników awangardy.

Dodaj komentarz