1. AD.VISER Katarzyna Bruździńska-Wójcik

kategoria/category: A-wieloplanszowy
tytuł/title: Wielkie umysły napędzają świat do zmian
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: PKP Energetyka S.A
twórca/author: AD.Viser Katarzyna Bruździńska-Wójcik
proj. graf./design, oprac. komp./comp. work: AD. Viser
foto/photo: STOCK
druk/print: PKP Energetyka
www.ad-viser.pl

Tagged with:

8Comments

 1. Małgorzata%d/%m/%y at %H:%M

  „MÓJ TYP”

  Taki kalendarz zawieszę na ścianie z przyjemnością
  Wszak codziennie będzie napawał moje oczy radością
  Jego karty będą stanowić dla mnie inspirację
  A zawarte treści – codzienną do działania motywację

  Każde zdjęcie jest mrokiem i tajemnicą spowite
  Tym bardziej podziwiam wszelkie szczegóły z zachwytem
  Projekt jest niezwykle subtelny i pomysłowy
  W swej formie prosty, lecz przemyślany i efektowny

  To kwintesencja świetnego projektowania
  Z przejrzystością na czele i brakiem przeładowania
  Kalendarz wywołuje emocje i kreuje skojarzenia
  To dzięki niemu zrealizuję swoje najskrytsze marzenia

 2. Konrad%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP. Elegancki, nowoczesny i pełen emocji, bije pozytywną energią.

 3. Ania%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP!

  zdecydowanie! mrok – jest pełen tajemnic, marzeń, niezapomnianych chwil naszego życia. jest nieodzownym elementem istnienia świata, a ponadto jest tak niezwykły, elektryzujący, wciągający… doskonale widzimy, co przedstawia każde ze zdjęć, jednak każdy z osobna patrząc na nie przywołuje swoje własne, wspomnienia, marzenia, tęsknoty… każde zdjęcie tak wymowne, ale dla każdego z nas będzie miało zupełnie inną wymowę! kalendarz nie tylko piękny, ale i uniwersalny.
  A najbardziej przemawia do mnie „wrzesień”… patrząc na to zdjęcie widzę niezwykłych ludzi, w których głowach szaleją impulsy elektryczne twórczości, pomysłowości, miłości, czasami samotności… a co widzicie wy?

 4. Marek%d/%m/%y at %H:%M

  Kalendarze przeważnie są nudne i rzadko bywają ozdobą wnętrza. Zwłaszcza nowocześnie urządzonego. Tego nie wstydziłbym się powiesić na ścianie, a nawet nie zawahałbym się go wyeksponować, bo jest niezwykle futurystyczny, nowoczesny, a zarazem gustowny. Grafiki są świetnie skomponowane i… żyją. Przyglądają się im odnosi się wrażenie, że te przedmioty na nich uwiecznione zatrzymały się tylko na chwilkę i za chwilę sie poruszą. To niesamowite złudzenie, które przyciąga wzrok i pobudza wyobraźnię.

 5. Anna%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP! W codziennej walce człowieka o niebanalność i odrębność, kalendarz daje inspiracje, ukojenie i motywuje do działania. Paradoksalne dzieło, którego czerń nie przytłacza, światło nie razi, a w szczegółach nie tkwi diabeł.

 6. Grzegorz%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP . Wybrałem ten kalendarz, ponieważ jest według mnie najbardziej oryginalny. Przedstawion w nim przedmioty w sposób bardzo kreatywny, wydają się „żyć”, przekazywać sobą emocje. Niewątpliwie zachęcają do głębszych rozważań, gra kolorów na zdjęciach kusi, a zarazem skłania do refleksji.

 7. JACEK%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP!- Kalendarz jest perfekcyjnie wykonany.Kolory w nim użyte są łagodne i ciepłe dla oczu.Obrazy i zdjęcia mają coś w sobie niezwykłego ,a treści wpisane koło nich dają użytkownikowi wiele do myślenia i zastanowienia się .Tak jakby miały dla nas coś ważnego do przekazania.Być może chcą nam zadać pytanie-dokąd i po co zmierzamy i czy idziemy właściwą drogą

 8. Katarzyna%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP! Kalendarz jest elegancki a przy tym pełen ekspresji i emocji zawartych w zwykłych, fizycznych przedmiotach. Doskonała enigmatyczna gra świateł i cieni tworzy strukturę nierzeczywistej, onirystycznej wizji, przepełnionej nostalgicznym wspomnieniem rzeczywistości.

Dodaj komentarz