11b. BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa

kategoria/category: E-karta świąteczno-noworoczna
tytuł/title: Kartka pierwszej edycji akcji BOOM POMAGA DZIECIOM
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher, proj. graf./design, oprac. komp./comp. work: BOOM
ilustracje/illustrations: Oliwier J. z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bydgoszczy
druk/print: Express Druk Warszawa
www.boom.com.pl

11Comments

 1. Dominika Kowalczyk%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Prosta, a jednocześnie ciekawa kartka, która sprawia, że przypominają nam się błogie czasy beztroskiego dzieciństwa, klimat Świąt, szkolne Jasełka. Wyzwala pozytywne emocje i jest po prostu piękna.

 2. Kazimiera%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Kolędnicy z gwiazdą podążający z wesoła nowiną. Kartka przypomina mi czas dziecięcych lat spędzanych tradycyjnie z całą rodziną u babci u której pojawiali się rozśpiewani kolędnicy. Ta magia i ten urok najpiękniejszych Świąt przemawia do mnie z tej jakże niezwykłej w wykonaniu kartki :)

 3. Piotr%d/%m/%y at %H:%M

  Slicznie

 4. Klaudia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP! Zdecydowanie najlepsza!Wspaniała kartka,ręcznie wykonana.Właśnie to powinno być doceniane-praca ręczna i wysiłek włożony w jej wykonanie.Znajduje się na niej wszystko,co powinno i co kojarzy nam się z tym wspaniałym okresem Świąt Bożego Narodzenia.Wprowadza nas we wspaniały,świąteczny nastrój i pokazuje jaką radość sprawiają nam dzieci,a dzieciom prezenty i okres świąteczny.To właśnie prace dzieci powinno się doceniać,bo są najpiękniejsze i najszczersze.Ta praca porusza wszystkie serca.

 5. Łukasz%d/%m/%y at %H:%M

  Mój Typ

  Beztroska, pełna fantazji, prostoty przekazu i tej dziecięcej radości :)

  Zupełnie jak namalowana przez moją własną córkę :)

 6. Kasia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP

  Urocza kartka zaprojektowana przez uroczego Malucha. Odzwierciedla prawdziwą magię świąt.

 7. Katarzyna%d/%m/%y at %H:%M

  Mój Typ
  W tej kartce również zauroczyła mnie jej forma. Może trochę niedokładna, może trochę krzywa, ale jak się na nią patrzy, od razu widzi się jakiegoś brzdąca który z wypiekami na twarzy i z wyciągniętym koniuszkiem języka z zapałem rysuje kolędników. Za oknem sroga zima, choinka już pięknie ubrana, w kuchni mama hałasuje naczyniami, a malec siedzi pochłonięty pracą. Ta kartka jest specjalna, dla dawno niewidzianej babci.Pomimo że są prace piękniejsze, bardziej twórcze – z tej bije prawdziwa magia świąt 😉

 8. agni3ska%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP !!!! – co moze byc lepszego niz swiateczna kartka z rysunkiem dziecka. To wlasnie dzieci sa w centrum tego wydarzenia, nie licac wydarzen zwiazanych z kosciolem. W domu dzieci to podstawa swiat. Rodzice ciesza sie dajac im prezenty a dzieci rozpakowujac je a do tego piekne kartki swiateczne wysylane wsrod rodziny. Ta kartka bije wszystkie an glowe ;:)

 9. Witek%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP – na kartce świąteczno-noworocznej znajduję się wszystko co powinno być na takiej kartce. Symbol Baranka, Gwiazdy Betlejemskiej i Anioła kojarzy nam się ze świętami, a także z Nowym Rokiem. Kartka wykonana bardzo prosto i to jest największą jej zaletą.

 10. Anna%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP-co może nam się kojarzyć lepiej niż ciepło rodzinnego domu… dzieciństwo to najpiękniejszy okres, choć tak szybko ulatuje z pamięci. Zaś dzieci i ich beztroska natura do dziś wywołuje uśmiech na twarzy nawet największego gbura :)

 11. Beata%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP-kartka jest wesoła,świąteczna i nastraja optymistycznie. Kojarzy mi się z beztroskim dzieciństwem kiedy Święta Bożego Narodzenia były tylko przyjemnością i czekało się na nie z utęsknieniem. Kartka prosta ale bardzo ładna i wzruszająca.

Dodaj komentarz