13. GRUPA CODEX

Wyróżnienie / Special Mention

kategoria/category: E-karta świąteczno-noworoczna
tytuł/title: Płot
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: Grupa Codex
proj. graf./design: Marek Wajda
foto/photo: Franciszek Stobik
oprac. komp./comp. Work: Marek Wajda
druk/print: Jodpol, Radzymin
www.grupacodex.pl

11Comments

 1. Asia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP – jak niewielką formą można przekazać całą treść :-) I przede wszystkim uderza szczerość przekazu, tak cenna dzisiaj bez marketingowego zgiełku i szumu.

 2. chevro%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP!

  Zaintrygował mnie zwłaszcza ten płot. Przypomniały mi się święta w leśniczówce dziadków. Byl tam identyczny. I poczułam miłe ciepło na sercu. A właśnie takie uczucie powinny wywoływać kartki bożonarodzeniowe… Ta kartka jest jak wehikuł czasu. Przenosi w inny wymiar. Niesamowity efekt, a przecież to tak naprawdę… zwykły płot! 😉 Brawa dla twórcy!

 3. Maciej%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP.

  Wspomnienia prawdziwych świąt w rodzinnych stronach, na spokojnej ojcowiźnie.

 4. EWelina%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Mogłabym patrzeć na tę kartkę w nieskończoność. Umysł zwalnia, myśli się uspokajają.. i tylko płot i biegnące wzdłuż niego ślady. Ta kartka to życzenia spokoju ducha i świątecznej radości :-)

 5. Sylwia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  W czasach wszechobecnego koloru, przepychu i nieszczerości ta kartka trafia w samo sedno.
  Jest prosta, dwukolorowa, można powiedzieć że smutna.
  Ale można też powiedzieć że smutek nie jest zły, epatowanie nim jest tak dziś niepożądane, wstydzimy się emocji, wstydzimy się prostoty, wstydzimy się nas samych.
  Niepotrzebnie. To co proste przemawia najcelniej, trafia w samo sedno, przemierza najkrótszą drogę pomiędzy autorem a obiorcą pomijając etap analizy zawiłych, powielanych schematów.
  Przystańmy na chwile, pomyślmy dlaczego to co biało-czarne wzbudza w nas lęk, jak to możliwe że przyzwyczajeni do kolorowego świata odczuwamy niepokój kiedy wszystkich nadprogramowych moim zdaniem bodźców zabraknie.
  Wybrałam tą kartkę ponieważ wiem, że ktoś kto ją otrzyma zastanowi się przez chwilę dlaczego ta a nie inna, dlaczego szara nie kolorowa, dlaczego widzi w tym coś dziwnego, do czego zmierza nasz myślowy i życiowy chaos.
  Uczmy się widzieć niezwykłe w zwyczajnym.
  Ta kartka mnie wzruszyła bo zrozumiałam że wszystko co staramy się „dołożyć”, to z czego budujemy otoczkę tak na prawdę jest zbędnę i szkodzi nam samym.

 6. Aleksandra%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP – W dzisiejszych czasach artyści chcą być na siłę oryginalni, prześcigają się w pomysłach by zadziwić widza – jak widać niepotrzebnie. Z tej kartki biję prostota, zwyczajność, codzienność i ciepło. Przedstawia zwykły zaśnieżony płot a ile może on przywołać wspomnień – wizytę u babci na wsi, dzieciństwo spędzone na łące, zabawy w śniegu z przyjaciółmi. Głosuję właśnie na tę kartkę ponieważ oddaję kwintesencję świąt bardziej niż niejedna zielona choinka.

 7. Hania%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP

  Szczera kartka odznaczająca się szczerością nadawcy. Pozwala zatonąć w otchłań spokoju i ukojenia oraz wspomnień beztroskiego świata lat dziecięcych. Brawo!

 8. Łukasz%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP. Prosta, a zarazem piękna karta świąteczna. Uroku dodaje jej czarno biały kolor, ośnieżony płot symbolizuję spokojne życie na wsi.

 9. Basia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP.

  Prostota. Spotykana coraz rzadziej. Piękno rzeczy zwykłych, codziennych, które mijamy wpatrując się w ekrany smartfonów. Refleksja, zatrzymanie w kadrze, nastrojowość, urok.

 10. Katarzyna%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP! Karta nie razi zbytecznym ekscentryzmem i usilnymi marketingowymi hasłami. Drewniany, ośnieżony płot przywodzi na myśl obraz tradycyjnej polskiej wsi, uśpionej zimową aurą i ogłuszająco milczącej.

 11. Ania%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP.
  Za nienarzucający się przekaz i za urzekającą prostotę.
  Za wyróżniającą się odmienność i szczerość przekazu.

  Jedna z niewielu kart promocyjnych, której życzenia odbieram jako szczere.

Dodaj komentarz