21.b EUROPAPIER-IMPAP Sp. z o.o.

Wyróżnienie / Special mention

kategoria/category: D-inne
tytuł/title: EKO notes z kalendarium
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: Europapier-Impap
proj. graf./design, ilustracje/illustrations, oprac. komp./comp. work: SCRIBA graphic design & creative advertising
druk/print: Drukarnia Grafis
www.europapier-impap.pl

Tagged with: , ,

6Comments

 1. Dorota%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP.

  Jak zawsze pod koniec roku szukamy czegoś co spełni funkcję kalendarza na najbliższe 12 miesięcy. Ja znalazłam – bezpieczny format A5 – nie za duży, nie za mały a w sam raz; fajny papier – kolor brązu papieru pakowego; ciekawe rozwiazanie w środku – żadnych linijek, czyli pisz i rysuj bez ograniczeń.Ciekawe rozwiązanie graficzne – prostota, za która tęsknię. Wiecznym piórem można pisać – papier super wchłania atrament…..i jeszcze trochę ekologii na codzień…..dla mnie piątka z plusem.Brawo !!!

 2. Paulina%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP

  Nikt nie chce mieć kalendarza, który mimo odpowiedniego roku, wygląda jakby został wyprodukowany przed kilkoma dekadami. Ekologia jest modna i dlatego takiego kalendarza chyba nikt by się nie powstydził. Nowoczesny design z prostym i minimalistycznym drzewem, przywodzącym na myśl radosne wiosenne popołudnia nawet podczas patrzenia na niego w mroźne zimowe poranki. Wprowadza do życia pozytywny element, który możemy mieć zawsze przy sobie.

 3. Chevro%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP!

  No właśnie… Tyle pięknych kalendarzy, które zachwycają nie tylko grafikami, ale i jakością papieru. Warto się zastanowić, ile lat trzeba, aby urosły drzewa, w takiej ilości, w jakiej zostały ścięte, aby je wydrukować… Na szczęście ekologia wchodzi w modę. Coraz więcej ludzi włącza myślenie i wybiera produkty, które nie szkodzą w żaden sposób naszej planecie. Jeśli nie myślimy o sobie, myślmy o naszych dzieciach i ich dzieciach… Gdybym zobaczyła u kogoś taki notes, momentalnie nabrałabym do niego szacunku. Zwłaszcza, że jest estetyczny i praktyczny. Piękny w swojej prostocie.

 4. Włodek%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Ekologia ponad wszystko.Od czegoś trzeba zacząć idealny pomysł !!!

 5. Julia%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP.
  Zdecydowanie na jego korzyść przemawia ekologiczne podejście przy produkcji, do tego minimalistyczna okładka, ale jednocześnie przyciągająca uwagę.

 6. Dominika%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP . liczy sie ekologia, fajny wygląd , poręczny .

Dodaj komentarz