40d. PKO BANK POLSKI

kategoria/category: E-karta świąteczno-noworoczna
tytuł/title: „Aby każdy dzień był dobry”
wystawca/exhibitor, zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: PKO Bank Polski
twórca/author, proj. graf./design: Agencja DDB Warszawa Sp. z o.o.
foto/photo: Oliwia Jemczyk, studio fotograficzne „Its’ MLP”
oprac. komp./comp. work: Agencja DDB
druk/print: DRUKPOL
www.pkobp.pl

4Comments

 1. zabajka%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP za niezbyt wydumane i przekombinowane przesłanie. Nie od dziś bowiem wiadomo, że piękno tkwi w prostocie. A taką kartę warto byłoby sobie czytać każdego dnia po przebudzeniu. Może wtedy mielibyśmy szansę na uruchomienie samospełniającej się przepowiedni? :) Bo cóż można życzyć bliskim na święta, jak nie właśnie dobrych dni? Choćby to dobro dla każdego miało oznaczać coś zupełnie innego.

 2. tojadek%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Za przesłanie, które niesie w treści – proste, bez udziwnień, pozytywne nad wyraz i skromność formy – a zarazem pewien tradycjonalizm. Kształt słów składa się w postać choinki, najbardziej klasycznego symbolu świątecznego.

 3. marcel482%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Przepiękna sentencja osnuta w swej bezpretensjonalności magią, obleczona dodatkowo dość skromną, acz urzekającą warstwą wizualną. Kartka w swej prostocie stanowi symboliczną determinantę do głębszych refleksji na temat istoty Świąt, a zamieszczony na niej aforyzm może doskonale spełnić się w roli idealnego motywatora do realizacji naszych noworocznych postanowień. Być może, kartka ta wywrze na odbiorcy takie emocje, że fraza ta utkwi w jego pamięci na stałe, pomagając w zmaganiu się z trudami dnia codziennego, zgodnie z jej przesłaniem.

 4. Magdalena%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Za samo pozytywne zdanie, które tak by się chciało by się sprawdziło.

Dodaj komentarz