6. AQUA S.A.

Nagroda Specjalna za Kalendarz Autorski / Special Award for Calendar Creation

kategoria/category: A-wieloplanszowy
tytuł/title: kalendarz AQUA S.A NA 2013 ROK
zleceniodawca/submitting party, wydawca/publisher: AQUA S.A
proj. graf./design, foto/photo, ilustracje/illustrations: Michał Kiliś
oprac. komp./comp. work: Agencja Reklamowa PROMIX Irena Swadźba
druk/print: Drukarnia DIMOGRAF Sp. z o.o.
www.aqua.com.pl

6Comments

 1. Małgorzata%d/%m/%y at %H:%M

  Stare, dobre akwarele (chyba). W zalewie obrazków komputerowych i podrasowanych fotografii, takie tradycyjne techniki dają poczucie czegoś swojskiego, dobrze znanego z dzieciństwa, pięknego.

 2. Urszula%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Świetny pomysł na kalendarz. Uwielbiam ten rodzaj malarstwa. Daje ogromne pole do wyobraźni. Najchętniej Żyłabym w takim otoczeniu. Jest tam pięknie i… bezpiecznie. Wspaniały świat, przypominający najmilsze chwile dzieciństwa. Bardzo chciałabym mieć taki kalendarz.

 3. Ewelina%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  lekka akwarela przyjemna dla oka. Uchwycenie kolorowej powierzchni codzienności, ulotności chwili i przemijających pór roku. W sam raz na kalendarz

 4. Joanna%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Jest to kalendarz, który idealnie komponowałby się z każdym wystrojem domu. To prawdziwe arcydzieło! Rysunki przedstawione na jego kartach są świetnie dopasowane do poszczególnych pór roku.

 5. Przemek%d/%m/%y at %H:%M

  Trochę artystycznego polotu w kalendarzu? Jestem za! Podobnie jak za zabytkami Bielska-Białej w takim wydaniu:)

 6. Karolina%d/%m/%y at %H:%M

  MÓJ TYP
  Ten kalendarz zachwyca mnie zamieszczonymi obrazami, które kojarzą mi się z uwielbianym przeze mnie malarstwem impresjonistycznym. Cenię sobie różnorodność zamieszczonych w nim widoków – od pejzaży po architekturę, od minimalistycznego rysunku czarną kreską po pełnię kolorów. Wszystkie rysunki są dopracowane, a jednocześnie lekkie i pozostawiają pole dla wyobraźni widza. Gdybym miała taki kalendarz to niepotrzebne kartki oprawiałabym w antyramy i wieszała na ścianie żeby móc się nimi dłużej cieszyć.

Dodaj komentarz